| fame a întrebat:

Pun un pariu cu un baiat care rezista mai mult fara sa doarma
de ex pana la 9 dimineata sau ceva in genu.
Aveti idee pentru o miza? big grin
Help please happy

Răspuns Câştigător
| lolitagirl a răspuns:

Sa sarute un caine laughing), sa iti plateasca pranzul, sa faca pe sclavu`, sa mearga in pijamale la scoala, sa iti dea bani laughing) dar de fapt conteaza distractia. Fundita?:X

2 răspunsuri:
| sTeFaN_2897 a răspuns:

Si o sa stati amandoi in aceeasi camera ca sa vedeti? Pai sa stii ca eu rezist. Am rezistat odata sa nu dorm deloc o noapte. Adica de pe la 10 dimineata cand m-am trezit, a urmat sa nu dorm noaptea aia si m-am culcat de abia noaptea viitoare pe la 11. Deci, nu am dormit cam vreo 37 de ore. Dar si cand m-am culcat am dormit ca butucul, 2 zile. Numa m-am dus la baie si am mancat si m-am culcat la loclaughing.

Totusi, ar trebui sa iei avans daca vrei sa castigi. Vreau sa spun ca ar trebui sa te culci la amiaza vreo 2-3 zile cate 1-2 ore, apoi sa dormi dimineata cat vrei, si seara sa te culci devreme. Asa ai mai multe sanse sa castigi. Dar incercati sa jucati fara energizante, cafea si alte chestii ce te tin treaz.

Ca miza m-am gandit ca cel care pierde sa faca cinste cu un suc, sau o berethinking Nu stiu ce va place voua. Daca nu ar putea sa iti plateasca tramvaiul o luna sau o saptamana. Nu am nici o ideebig grin. Dar cica nu miza e importanta pentru distractie, ci jocul in sine.

Deci, baftathumbs up!

| AdiSR a răspuns:

Să fie sclav pentru o zilaughing