| Mimi26567 a întrebat:

Putem scoate mai multe Settlement-uri de la POS într-o zi? Am făcut o încasare după ce l-am tipărit, dar nu am apucat să scot raportul Z de la casa de marcat din ziua respectivă. Ambele Settlement-uri fac suma din Raportul Z. E OK?

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Ce înseamnă "settlement"? Te referi la raportul X? Dacă da, acela nu are nicio treabă, este doar pentru a verifica numerarul din sertar. Singurul care se transmite direct la ANAF este raportul Z.