| calin_8208 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati intr-o afacere va rog? Dati-mi un click aici! Multumesc anticipat :D!
http://e-castig.com/index.php?r=V5yP

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

@calin: Pentru a sterge intrebarea trebuie sa trimiti un mail adminilor (Ralucai) in care le spui sa o stearga de pe site. Bafta!

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu te ajut dar nu cred ca poti castiga mare lucru. Si o sa fii si banat din pacate. O zi buna!

| User a răspuns:

Ne lasi?

| Malvina24 a răspuns:

Ti-am dat un euroi sper sa-ti fie de folos!

| Spintecatorul a răspuns:

Sa sti ca tu si toti care intrati pe e-castig o sa castigati o mare... {nimica}. Cunosc si proprietarul site'ului si crede-ma ca doar isi face reclama la site. Doar uite-te care reclame de la google AdSense are!

| LORY a răspuns:

Ti-am dat un vot, dar nu cred ca vei castiga ceva...

P. S. Nu mai posta site-uri de genul acestora aici, poti fii suspendat!winking

| viatadecacatt a răspuns:

"afacere" pentru desteptii care cred ca o sa castige ceva din asta.Nu dau niciun vot lasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Am dat un vot, dar asta e o afacere?
Ei bine, daca tu consideri ca o activitate de pe urma careia poti castiga ceva, este o afacere, este ( pentru tine ) o afacere.

Pa-pa!

| costyn162 a răspuns:

Puteai sa fii sincera si iti dadeam votul mai cu drag. Dar oricum am votat. Sper sa castigi ceva desi nu prea cred.

| Ramina a răspuns:

Cica afacere rolling on the floor... te-am ajutat cu un euroi laughing mai ai de strans doar 484 laughing Succes! :*

Răspuns utilizator avertizat
| calin_8208 explică:

Hmmm...nu stiam ca nu sunt permise din asteahee hee ma scuzati straight face Este vreun mod prin care sa sterg intrebarea?

| Biaaa a răspuns:

Te.am ajutat cu un click.
dar sunt de acord cu majoritatea.
nu poti castiga mare lucru.tongue