| Nicoleta_7799 a întrebat:

Sa nu considerati intrebarea mea una stupida, dar ce femeie credeti ca i s-ar potrivi cel mai bine lui Michael Jackson din urmatoarele:

Tatum O'Neal

Diana Ross

Tatiana Thumbtzen

Lisa Marie Presley

Broohe Shields

Naomi Campbell

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Lisa Marie Presley mi se pare ca nu se potrivea chiar asa de bine, adica erau draguti impreuna, dar parca ea voia sa para mai presus de el, era putin mai increzuta. Sau cel putin asa imi parea mie...
Cu Tatum O'Neal in niciun caz.
Broohe Shields...nu.Doar ca o sora.
Naomi Campbell...mda, poate. Mai ales luandu-ne dupa videoclipul piesei "In the closet", dar nu cred ca Naomi ar fi fost genul de femeie pe care ar fi vrut-o Michael alaturi.
Si au ramas Tatiana Thumbtzen si Diana Ross... dintre ele doua nu pot alege una singura, mi se pare ca ambele s-ar fi potrivit cu MJ. Dar ca sa fiu si sincera, mie mai mult imi place de Tatiana, are acea carisma ca a lui Michael. In concluzie, Tatiana Thumbtzen pe locul I!

P. S: Foarte faina intrebarea. :X

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar stupida intrebarea. A murit vreuna?

| Helăăău a răspuns:

Tatiana Thumbtzen big grin

| alexandrey a răspuns:

Cred ca tu Nicoll te-ai potrivi cel mai bine cu el laughing big grin

| BeibiiX a răspuns:

Tatiana Thumbtzen sau Naomi Campbelllove struckbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cind a crapat ala, deja a putrezit, au ramas oasele din el. Ce sa faca femeile cu oasele lui, sa si le atirne de git?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicoll. el a murit. tu traiesti. el e un cadavru.nu poti combina un cadavru cu nimeni. dar tu poti sa=ti vezi de viata ta fara sa mai preocupe mortii.