| Liviu5267 a întrebat:

Să raspunda doar persoanele care au fost sau sunt consultanţi oriflame,avon,farmasi...
Cum reușiţi voi sa strângeţi clienţi care sa comande de la voi ca eu nu reușesc, care este strategia voastra?

1 răspuns:
| RaAlexandra a răspuns:

Nu cred ca este o strategie, mai intai incepi cu familia, colegi, prieteni trebuie sa dai dovada de amabilitate si sa le arati variante(ex. daca spun ca "ce scump este" arata-le ceva mai ieftin care sa se incadreze in buget dar sa nu existe o mare diferenta intre produse). Daca vor fi mulțumiți te vor recomanda mai departe.
Poti apela si la retelele de socializare, punand poze cu produsele.
Eu asa am facut, sper ca te-am ajutat. Multa bafta!