| alexgsxr a întrebat:

Sal all!
Spuneti-mi va rog idei de afaceri din experienta proprie sau din vazute, auzite cu un capital mic.
Cine are o idee buna il voi rasplatii.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ca sa faci o afacere bunicica fara investitie mare trebuie sa ai o meserie in care sa fii foarte bun, contabil, IT, traducator, actiitati din astea pe care le poti face si singur, altfel iti trebuie cateva mii de euro sa investesti pentru orice happy

| Parker a răspuns:

Ideile bune sunt cele originale. In ziua de azi se incearca trecerea in inovatie, in hi-tech si etc. Uite de exemplu stiu pe cineva care castiga destul de bine ca fiind provider local de net.

| Vladone80 a răspuns:

Iti propun cateva idei de afaceri care se pot initia cu banii de buzunar pe Enciclopedia Afacerilor! Succes!

| alexgsxr explică (pentru Vladone80):

Multumesc all!
O sa iau in considerare toate ideile voastre si astept noi sugestii!

| claudia74 a răspuns:

Daca te intereseaza sa castigi bani pe net dintr-o afacere legala si sigura, scrie-mi pe moc5mags@yahoo.com

| Ioana380486 a răspuns:

Un loc de joaca pentru copii. investesti putin dar apoi ai profit mare. pentru mai multe detalii ( daca esti interesat de indee ) da-mi un mesaj. te pot ajuta cu multe idei in legatura cu bussinesu asta big grin