| tzapu94 a întrebat:

care ma ajuta si pe mine sa gasesc un job after school in bacau?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Pentru orice liceu de la tine pe care il convingi sa-si organizeze balul bobocilor prin noi ( superclass events- cele mai bune organizari de gen, detaliile le vei primi pe privat) ai 100 de euro. Cum suna?happy

| MARRY05 a răspuns:

Salut eu sunt reprezentanta infinity big grin
Pentru ca:

 in afacerea Infinity poti intra cu INVESTITII = 0!
 la Infinity te inscrii GRATUIT!
 la Infinity beneficiezi de cel mai mare termen de plata – 30 ZILE - oferit de o companie de vanzari directe in Romania!
 la Infinity ai la dispozitie cel mai variat PORTOFOLIU de PRODUSE de pe piata vanzarilor directe din Romania!
 la Infinity poti beneficia de OFERTE zilnice / saptamanale / lunare, constand in produse – bonus sau reduceri de pret de pana la 50%!

Si pentru ca la Infinity poti castiga 1.900 lei DOAR pentru ca esti o persoana cu EXPERIENTA in domeniul vanzarilor directe!

Alatura-te echipei Infinity si fidelitatea iti va fi rasplatita!

In cadrul Programului de Recompensare, orice Nou Reprezentant cu EXPERIENTA in domeniul vanzarilor directe care va plasa comenzi lunare respectand valoarea minima specificata, timp de 9 luni consecutiv, castiga 1.900 lei in produse – bonus si reduceri de pret!

ma poti contacta la id-ul business_ms@yahoo.com

| Cristian_6576 a răspuns:

Buna,Compania internationala Ciel Parfum cauta in orasul tau reprezentanti in domeniul parfumurilor de marca si cosmetice, daca esti interesata lasa un mesaj pe ragroup_banat@yahoo.com,bafta!