| banu007 a întrebat:

Sal TPU am 16 ani si vreau sa ma duc la munca sa am banii mei.sti ceva in jud prahova.dar fara daste de pliante si alte chestii plictisitoare.

6 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Poti sa incerci si tu sa faci bani pe internet prin munca la domiciliu.

Uite poti incepe sa arunci priviri pe site-ul acesta: http://www.munca-la-domiciliu.com/......-clickuri/

| Brittanie a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda postul de ospatar.Bafta!

| fazalunga a răspuns:

La 16 ani ce vrei sa faci in afara de impartit pliante? cumva vrei sa obtii un post de manager la o multinationala? incearca la mc donald sau kfc

| ToxicLollipopx a răspuns:

Ia`ti un job de cateva luni, nu permanent, cum ar fi ospatar, receptioner la Mc Donalds...

| denidenitare a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ai 16 ani dar chiar ar trebui sa te angajezi nu neaparat la magazin uite du-te in casa la un om si fai un serviciu daca e om batran sau asa daca nu deschideti stand de limonada sau prajituri pe strada sau vinde lucruri care nu le folosesti daca ti-am fost de ajutor te rog da-mi funda pliz

| marshy a răspuns:

Mc donald s angajaza cu carte de munca ei promoter adica sa mergi in magazine gen careffur sa promovezi produse si de ce nu si pliante pana la urma ai 16 ani nu poti alege chiar ce vrei tu sa lucrezi happy nu prea ai multe optinuni sad sau chestionare dar se castiga ff putin