| gGrigore a întrebat:

Sal TPU. as vrea sa fac niste bani pe youtube.
(as vrea sa bag in Metin2 Ro)
Am auzit ca altii fac bani buni, eu nu stiu cum, as vrea sa-mi lamuriti cum.
Si cam cit as face in timp de 1 saptamana?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa faci bani in plus vanzand diferite produse pe internet, fara nici o investitie. Lasa-mi un mesaj daca esti interesat.

| JIJ a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Pe mine m-ar interesa, despre ce e vorba?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand ai nevoie de niste video cau cateva mii de vizualizari unice, pe urma faci parteneriat cu youtube si iti va pune reclama pe filme. apoi ve fi monetizat la click (adica esti platit cu o suma infima, cam 0.05 centi pe un click dat pe reclama ta).

Intro saptamana sa fii bucuros daca strangi cateva clik uri adica vreo 0.1-0.2 centi, asta dupa macar o perioada de cateva luni pana strangi vizualizarile la clipuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Cezar2009 a răspuns:

Am auzit lucruri ingrijoratoare despre metin2

| alexacarmina a răspuns:

Http://realsharecash.com Pay per download un serviciu in care partenerii face upload la un fisier privat pdf, doc, mp3 etc. dar nu warez sau orice altceva incalca legea de autor.
Plata per fisier depinde din ce tara se descarca fisieru cel mai bine se platesc tarile usa, uk, au, de, it ..etc.Userul ca sa descarce fisierul trebuie sa
completeze un forumular de exemplu sa introduca emailu sau nr de telefon dupa ce a efectuat aceasta operatiune complet vei fi platit.
Daca ai un site poti sa iti afisezi banerul tau cu linkul de afiliat si castigi din ce castiga ei.Promovezi linkul pe facebook, forumuri, straine sau din Romania si o sa castigi bani.Plata minima prin paypal 50$