| d3javw a întrebat:

Sal TPU, unde m-as putea angaja vara asta? am 19 ani

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu o ruda sa te bage undeva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea cauta acele locuri in care se fac mojito-uri, acolo angajeaza tineri si nu este asa munca grea.

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Sa stii ca te pot ajuta, eu ma numesc Robert si fac Oriflame de 5 ani si iti spun cu mana pe suflet ca ma ajuta enorm aceasta afacere.

Oriflame este o firma suedeza de produse cosmetice de intretinere dar si cu accesorii atat pentru barbati cat si pentru femei.

In primul rand poti castiga prin faptul ca lasi un catalog la cei apropiati ei comanda le aduci produsele iti dau banii iar apoi platesti o parte la firma si restul bagi tu in buzunar mai exact o reducere de pana la 40 %.

Plus faptul ca exista pentru consultanti un mini catalog cu reduceri din care poti lua unele produse cu pana la 60 - 70 % reducere asta pe langa reducerea de pana la 40 % pe totalul sumei.

Plus Oriflame te resplteste in bani sau produse pentru diferiti pasi sau praguri pe care le depasesti.

Plus ca NU ai obligatii, lucrezi cat vrei tu, daca nu vrei intr-o zi sa faci chestia asta nu o faci adica exact cam cat muncesti si primesti.
Esti propriul tau sef si iti poti face propria afacere fara nicio investitie, de asta iti prezint afacerea pentru ca exista numai avantaje.

Cum ti se pare oferta mea?

Daca vrei sa-ti dau mai multe informatii cand ai timp suna-ma la:

TEL: 0766.233.962