| enyy93 a întrebat:

Sal TPU, vreau si eu sa fac o tranzactie online mai exact vreau sa cumpar ceva si plata trebui sa o fac in USD doar ca eu am in cont lei se poate din lei sa achit direct in USD?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca folosesti un card pentru trazactii online conversia se face automat

| mihai69 a răspuns:

Dacă plătești ci card, nu contează - conversia se face automat.

| manuel72 a răspuns:

Daca achiti cu un card de credit, nu conteaza valuta in care platesti. Daca e o normala tranzactie bancara, intreaba la banca, dar eu cred ca nu merge.