| davidmadalin a întrebat:

Sall all eu cu un prieten vrem sa hostam un server de CS si normal ca ne trebuie bani sa il hostam...Care vrea sa ne ajute cu banii primeste owner pe server! Si cel care plateste cel mai mult primeste funda. Nu trebuie sa platiti mult cea mai frumoasa oferta trebuie sa platiti doar 5 lei sau care vrea chiar mai mult plata se face pe luna.Care vrea sa fie amabil si sa ajute lasa ID-ul aici!

11 răspunsuri:
| Sound_9139 a răspuns:

Bbusines e id-u meu contacteazama pentru o metoda de rezolvare

| Swear a răspuns:

Deci : 1. nu are cum sa fie owner decat cel care a creat serverul adica o singura persoana si 2. nu cred ca gasiti pe cineva intreg la minte sa faca asa ceva.

| Swear a răspuns:

Mai copile tu mai ai de invatatwinking auzi la el mai multi owneri laughing prietene pe un server e un singur owner! Cu astea ma ocup deci... da poate dai admine dar in niciun caza owner happy owner esti tu sau daca nu l-ai creat tu este cel care a creat serveru happy A si app happy mai invata sa scrii si apoi vb cu mine da? adica tu vi aici si ma inveti pe mine? vai vai... lasa-mi un mesaj daca vrei sa te mai invat cate ceva legate de cs sau orice se leaga de cs de crearea unui server oricewinking ( auzi la el mai multi owneri laughing unde te crezi ma pe chat laughing ).

| camon12 a răspuns:

Nu pot exista mai multi ownerii pe un server ownerul esti decat tuh man are exp baiatul care ti-a spus si am si eu asa ca taci

| winDZ00R a răspuns:

laughing)) vaaai ba frate pe server poti sa pui n-ori de admini mare lucru sa scrii "nume" "pass" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" la cati vrei uh si au toti adminioh go on poate vorbiti de fondator, fondatorul este cel care a facut sv si nu neaparat sa fie numai 1 happy ex:toate serverele din laleagane si indungi au cate 2 ownerihappy sunt eu interesat mane razor_fatal10

| davidmadalin explică:

Swear tu cred ca n-ai habar despre ce vorbim 1. Poti sa dai owner la mai multi nu numai cel care a creat server daca stiai, 2. De unde stii tu? lasate mai bine nu raspunzi la intrebarile unde nu sunt de tine!

| davidmadalin explică:

Wai de capu` tau esti nebun ...Nu? Bah... nu ai habar de CS rolling on the floor Vrei sa iti arat un caz ca pe un server poate sa aiba mai multi owner? Am fost pe un server Owner si nu numai eu au mai fost vreo 3 Stai linistit ca stiu ce vorbesc dau la pariu cu tine ca poate sa fie mai multi owner pe un serverwinking Asa ca mai invata cs amice Am server de CS dar nu il am hostatwinking Oricum lasa-mi id tau ok?

| KORG a răspuns:

Da asa e happy baietii au dreptatehappy

| al3x_4711 a răspuns:

Ba poate fii mai multi owneri si nu owneri ca owneru e ala care a creat sv si co owner owner deal 2

| al3x_4711 a răspuns:

Owner nu poate fii mai multi owneru e ala care a creat sv si daca vr owner poti fii doar co owner adica ala care a ajutat la sv adica owner deal 2

| constantin13 a răspuns:

Bbusines da-mi add la id angeleye924, si facem sv, eu fac sv totul aranjez si uh dai 3-5 euro ok?