| Mollton a întrebat:

Sall.imi spuneti va rog cum as putea face rost de bani pentru un joc pe ps3(sport champions2).l-am gasit la altex cu 3 milioane si am doar un milion din aia.am 12 ani

Răspuns Câştigător
| DeNy012 a răspuns:

Buna, eu de obicei cand am nevoie de bani incerc sa fac rost astfel:
1. Daca se apropie o sarbatoare le bat apropoul parintilor mei.
2.Din banii de buzunar pe care ii primesc zilnic pentru autobuz etc...ii strang.
3. Daca se apropie ziua ta poti chema multi copii astfel se vor strange banii
4.Incerc sa iau note bune sa fiu cuminte si le cer parintilor mei.
5.Cand ma mai trimit parintii la magazin sa cumpar ceva ei imi spun sa pastrez restul 1-5 lei. Asa i poti strange. Sper ca te-am ajutat. Funda?

4 răspunsuri:
| radu169 a răspuns:

Poti incepe sa strangi din banii de alocatie si de pachet.

| AngelOfNight a răspuns:

Uite cum faceam eu cand eram de varsta ta si vroiam ceva mai... scump.
Faceam o intelegere cu parintii... ei imi cumpara ceva daca eu fac ceva.
Poti sa le propui chestia asta si ei sa iti ceara, stiu si eu sa iei 10 la mate sau sa iti cureti in camera sau ceva de genul happy... sper ca te ajuta

| StiuCeSpun a răspuns:

Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| 12345678998765432100 a răspuns:

Am incercat si eu cu parintii (ca s-mi iau battlefield 4)dar nu a mers... mai bine mergi de la bunici la fiec. in parte si ajuta-i. SA VEZI CU SE STRANG VERZISORII!