| deamoncomand a întrebat:

Am gasit un site http://www.ebay.com/ si acolo produsele sun foarte ieftine, e un fel de okazii doar ca mult mai ieftin. Zice ca transportul e 10$(preturile sunt in dolari) dar oare este trasportul doar pentru tara unde locuiesc aia(nu stiu tara dar in nici un caz nu e Romania) sau in orice tara. M-am mai uitat si pe apple dar nu cel din Romania site-ul oficial si un ipod touch 5g este 199$ nu stiu transportul cat e.Astept raspunsuri cu transportul pe acel site ebay sau pe apple.

1 răspuns:
| CheapThrills a răspuns:

Okazii e un fel de ebay. Ebay-ul este cel mai mare site de profil din lume.

Pe anuntul respectiv o sa ai "shipping and Prices" sau ceva asemanator. Dai click pe el si o sa iti apara "shipping from" "Shipping to" si Shipping Costs cred.

Daca la Shipping To e "worldwide" sau "Asia, Europe, Africa" etc..sau doar europe, atunci afli pretul.

In general te costa cam 10-15$ daca e un item mic si ajunge cam in 20 de zile.