| iulianbalan a întrebat:

as vrea sa stiu ceva in legatura cu paypall, deci am un cont de paypall si are si card verificat este posibil o data ce aveam banii in cont si am dat withdraw, sa nu imi ajunga pe card?
deci situatia mea este urmatoarea aveam 10 dolari in contul de paypall, si am dat withdraw este posibil sa nu imi ajunga banii pe card? si daca da si ce motive.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Un singur de L, nu doi. Se vede ca stii a draq de multe despre PP. Cind ai dat withdraw? 10 dolari, ai cap sau sta acolo ca sa nu te ploua in git? O sa platesti vreo 2.5 dolari comision...