| dani701 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa fac bani!
Am 17 ani si as vrea sa-mi gasesc ceva de lucru!
Astept raspunsuri cat mai serioase!
Multumesc! Daca nu-i categoria potrivita imi cer scuzesad

6 răspunsuri:
| JH a răspuns:

Chelner frate. Pe langa salariu (7-8. poaaate 10 ) iti iei bacsis daca te angajezi undeva calumea si sa ai clienti cel putin 50 lei/zi

| dani701 explică (pentru JH):

Nu prea gasesti!sad ii mai greusad!

| Vladone80 a răspuns:

Uite aici niste idei de a face bani: http://enciclopedia-afacerilor.com

| Aezakmi a răspuns:

Salut,doresti o schimbare financiara in viata ta? doresti sa devii independent financiar in doar cateva luni? vrei sa ajungi la salarul tau stand in fata calculatorului in putin timp? poti ajunge si la mii de euro, asta depinde de tine,! LIfe Care iti ofera sansa la o viata sanatoasa, si iti ofera o mica afacere a ta unde tu esti "seful" si castigi din munca ta si din munca altora! ai biorul tau virtual an recrutii tai si asa s.a.m.d...suna frumos? asa este, daca te intereseaza sau doresti detalii adauga-ma in lista ta de prieteni pe messenger:skaterboy_66 si te voi lua sub aripa te voi invata cum sa fac bani fara nici-un leu investit

| Aezakmi a răspuns:

Vrei sa fac bani rapid? sa fii tu seful tau? sa castigi atati bani cat muncesti? sumele pot ajunge in cateva luni de mii de euro, avem oameni care in 2-4 ani ajuns sa castige 300.000 de euro pe an, e foarte simplu da-mi add la skaterboy_66 si te ajut eu!

| predat0r13 a răspuns:

Http://www.virtconomics.com/recruit/ctgehfjjoddejoqweuef Este un nou joc aparut in Romania in care transformi banii virtuali in bani reali, trebuie sa intri minim 10 minute pe zi iar in cateva saptamani poti sa scoti si 100 de euro! http://www.virtconomics.com/recruit/ctgehfjjoddejoqweuef