| Cristi3000 a întrebat:

Sall tpu.Stie careva cum pot creea un site/blog de recrutare, de unde pot castiga comisioane din anunturii sau aplicantii.Sau cum sa fac un parteneriat cu firme din alte tari pentru recrutare de personal! big grin...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti faci un site din care sa scoti si bani inseamna munca multa. Prima data iti angajezi un programator, pentru ca tu sigur nu il vei face avand in vedere ca ai pus intrebarea asta. Apoi investesti in domeniu si host si cateva luni de munca de promovare

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Un website/blog iti poti face cel mai simplu cu ajutorul www.ucoz.ro - este usor de folosit si e si gratuit.
Insa, pentru a castiga din reclamele publicate pe site pentru sa aloci timp si sa adaugi un continut de calitate, pentru a atrage utilizatori.