| mateidragos828 a întrebat:

Sunt nou pe lucreazaonline si nu prea stiu ce sa fac ...adica ajuatati.ma cu informatii despre companie. ...adica atunci cand fac o companie premesc sau pierd bani!

Răspuns Câştigător
| gabriel87000 a răspuns:

Dai click pe taskurile alea cauti pe google ceti spune.iar taskurile sunt verificate de companiile repsective in timp de 7 zile.un task poate valora 12centi 14 15 centi depinde.iar daca iti aduci prieteni pe site la tine castigi mai mult.ai nevoie de cont paypal sa poti scoate bani

2 răspunsuri:
| mateidragos828 explică:

Mulțumesc dar daca fac o companie primesc sau puerd bani?

| gabriel87000 a răspuns (pentru mateidragos828):

Pai depinde ce vrei sa promovezi acolo ai de dat niste bani sa ti promovezte siteuri sau ce ai de promovat asta cu pierdutul banilor nu mai stiu