| clau756 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa imi fac un cont pe bet365 si sa dpun pentru prima data 25 de lei, vreau sa stiu si eu cand pot sa-i scot, am auzit ceva ca trebuie rulati da cateva ori si nu poti sa-i scoti cand vrei adica ai castigat 50 de lei sa-i poti sa-i scot cand vreau, ajutati-ma cu opinii astept in special de la cineva care are cont pe bet365 si stie despre ce este vorba! multumesc anticipat

1 răspuns:
| alex19051988 a răspuns:

Bonusul trebuie rulat de cateva ori pana poti retrage banii in contul tau bancar. Banii care iai depus sa zic 50 RON ii poti retrage imediat doar bonusul acela care il primesti adica inca 50 RON acela trebuie sa il rulezi de vreo cateva ori nu mai stiu exact. Daca esti la prima retragere atunci o sa dureze mai mult pana o sa ajunga banii in cont deoarece iti cere cateva documente ca sa vada autenticitatea.