| Latescu_Constantin_1992 a întrebat:

Salut, așa o întrebare, am căutat mult timp pe internet și tot nu m-am lămurit, în legătură cu bet365, dacă treci verificarea completă, apoi începi să ai un venit constant, să presupunem 2 -3000 euro pe lună, apar probleme, restricții, îți limitează contul, te blochează, nu-ți plătesc? sau te lasă să joci în continuarea. Pentru pariorii profesionali din Romania, care este suma maximă care ați retras-o? probleme au fost?

1 răspuns:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Pe bet365 nu am reusit nimic, in schimb am retras euroi din acest simulator economic.
E cel mai tare frate si functioneaza in toata lumea.
http://www.marketglory.com/strategygame/rorro
Succes!