| Latescu_Constantin_1992 a întrebat:

Salut, așa o întrebare, am căutat pe internet și tot nu m-am lămurit, în legătură cu bet365, dacă treci verificarea completă, apoi începi să ai un venit constant, să presupunem 2 -3000 euro pe lună, apar probleme, restricții, îți limitează contul, te blochează, nu-ți plătesc? sau te lasă să joci în continuarea. Pentru pariorii profesionali din Romania, care este suma maximă care ați retras-o? probleme au fost?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca joci sume mari, de ordinul miilor de euro si castigi (daca vad ca pierzi, te lasa in continuare ca nu sunt prosti), atunci intr-adevar te limiteaza la cateva pariuri pe zi cu sume mai mici. Suma maxima pe care am retras-o eu este nesemnificativa in comparatie cu sumele de care vorbim. Nu a fost cazul meu, insa am vazut multe cazuri in care jucatorii primeau mesaje cum ca au voie sa joace o suma infinit mai mica decat ce pariau ei inainte. Nu stiu ce intelegi tu prin venit constant. Dupa cum am spus, daca ai o banca de 2-3000 de euro si joci cate 200-500 pe un pariu, cel mai probabil nu te limiteaza nimeni. Daca ai banca de nu stiu cate mii de euro si joci 3000 de euro pe un pariu, atunci bate la ochi si apar problemele. Isi iau si ei masuri sa nu fie inselati.