| Generalgrevious031 a întrebat:

Salut, au trecut 2 saptamani de cand mi-am pus laptop-ul meu vechi la vanzare si nimeni nu m-a sunat sau sa primesc mesaj daca sunt interesati de acest laptop.

Credeti ca 5.000 lei e prea mare pretul de vanzare, daca il scad la 4.000 am sanse sa-l vand cat mai repede?

Am nevoie urgent de un laptop nou.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Când ți s-a spus clar că ai pus două zerouri în plus la prețul cerut, nu ai crezut.
Acum ai dovada.

| mODIN a răspuns:

5000 de lei pentru un laptop second hand? Ce specificatii are? Scuze, dar pretul asta e maricel si pentru un laptop nou nout decent.

| ioana748 a răspuns:

Ai incercat sa vezi cam ce pret este pe piata pentru el?
Cam cu cat se vinde SH?
Ca tu poti cere oricat, dar asta nu inseamna ca pretul este de actualitate.
Mult succes

| Robert2526 a răspuns:

Cine crezi ca ar da 5000 de lei pe un laptop vechi? Logic ca nu te contacteaza nimeni