| preskgraphics a întrebat:

Am 14 ani si ca tot a venit vara, ca orice copil, imi doresc sa am mai multi bani de buzunar. Locuiesc in Iasi, nu stau la stat. Stau la aproximativ 2km de centrul orasului, deci foarte aproape si convenabil in opinia mea. Unde as putea lucra la varsta asta? Vreau sa invat mai multe in Cinema 4D si sa vand design-uri. Deja lucrez in Photshop. As vrea niste sfaturi de job-uri. Online cat si in real life

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai încă vârsta potrivită pentru a lucra legal, ar trebui să ai minim 16 ani.