| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a întrebat:

Am 15 ani si as dori in vara sa ma angajez la un part time job in Brasov. Stiti unde as putea sa merg? Sau ce fel de muca pot face la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| AndryDya a răspuns:

In sezonul cald se gasesc job.uri part-time pentru elevi, poti imparti pliante, sau vinde inghetata, daca esti mai responsabila si cunosti pe cineva, poti fi si babysitter. chestii de genul

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

NU prea vei gasi chestii multe ca nu ai 16 ani si patronii te cam refuza.