| Sebby a întrebat:

Salut, am 16 ani (aproape 17), sunt din Pitesti si as dori sa lucrez. Stie cineva unde anume in Pitesti pot gasi un loc de munca? Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Poti cauta pe netwinking

| Sebby explică (pentru Ella3133):

Cred ca este destul de logic ca am cautat.winking Daca stii tu vreun site ....ti.as fi recunoscator.

| Ella3133 a răspuns (pentru Sebby):

La anuntul telefonic sau mica publicitate, am gasit si eu am dat cateva mailuriwinking

| djgabisuciu a răspuns:

Promoter in ceva mall?

| Sebby explică (pentru djgabisuciu):

Eu voriam sa stiu daca stie cineva concret un loc. In cazul in care a auzit sau a lucrat acolo.

| djgabisuciu a răspuns (pentru Sebby):

Daca ai magazin penny iti da bani ca imparti reviste de'alea happy

| Geoorrggiiannaa a răspuns:

Hei! Si eu sunt din Pitesti. si sunt tot in aceiasi situatie ca tinebig grin. Ma intrebam daca ai gasit ceva de lucru si daca ma poti ajuta si pe minebatting eyelashes