| litianu a întrebat:

Am 16 ani si in ultima vreme ma gandesc cum sa fac bani. M-am gandit sa impart pliante dar nu gasesc nicio firma interesata, spalator de vase nu prea e o solutie, oaspatar cam greu. Daca aveti si alte idei va rog sa ma ajutati! Mersi happy

6 răspunsuri:
| loveinshadow a răspuns:

-animator party copii(firme sunt in fiecare oras), se platesc intre 20-150 euro pentru 4 ore. Sper ca te'am ajutat si multa bafta!

| Angelique a răspuns:

Pe minori nu-i angajeaza nicio firma doar daca cauti ceva particular, o vecina sau ceva de genu!

| MARRY05 a răspuns:

Reprezentant lady's
reprezentant infinity
reprezentant SC Net Romania.
vrei detalii mai multe lasa-mi un msj si te voi ajuta
pa pa

| PrecioussGirl a răspuns:

In supermarketuri sti ca sunt fetele acelea care sunt la promotii la mezeluri, reprezentant avon, oriflame, lady's, vorbeste cu persoane mai mari de la tine din liceu, cunostinte, care cunosc firme, locuri unde ar putea sa te bage si pe tine. sau la detergenti sti ca sunt fetele acele care vorbesc despre anumite promotii laughing. sper ca ai inteles la ce am vrut sa ma refer big grin. bafta :*

| PrecioussGirl a răspuns:

In supermarketuri sti ca sunt fetele acelea care sunt la promotii la mezeluri, reprezentant avon, oriflame, lady's, vorbeste cu persoane mai mari de la tine din liceu, cunostinte, care cunosc firme, locuri unde ar putea sa te bage si pe tine. sau la detergenti sti ca sunt fetele acele care vorbesc despre anumite promotii laughing. sper ca ai inteles la ce am vrut sa ma refer big grin.

| anonimuuuuuuuuuuuuuuus a răspuns:

Te.ai putea face reprezentanta la avon! daca vrei sa aflii mai multe detalii, da.mi un mesaj