| Doareu17 a întrebat:

Salut, am 17 ani si sunt din Ploiesti.As vrea in vara asta sa lucrez cate ceva! Spre ce meserii sa ma indrept? si mai as avea o intrebare: angajatorii accepta si pentru o perioada mai scurta?(2 luni)
Multumesc mult,

1 răspuns:
| paramore_7972 a răspuns:

Daca nu ai mai lucrat pana acum poti alege ceva mai usor:ospatar, la impartit de pliante, vanzator etc. Daca vrei sa te angajezi pe o perioada mai scurta de timp va trebui sa cauti mai mult...eu sunt din rm valcea si am doar 14 ani, dar vreau sa ma angajez. o sa spal pe cap intr-un salon...cred ca vei gasi ceva de lucru tinand cont ca pitestiul este un oras mai mare.winkingwinkingMult succes!