| Bolovan_Laurentiu_1997 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa fac bani pe net, cine stie, cunoaste si ma poate ajuta? Am inteles ca ami trebuie card si o problema ar mai fi varsta...

3 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

De ceva timp tot am auzit pe internet de Neobux... l-am incercat, am 9 referali si fac cam 0.2 $, cand o sa am 200 referali, pot produce 20$ pe zi.
Site-ul este unul foarte serios, la inceput nu faci mai nimic, iti trebuie cont PayPal de unde poti scoate banii (Minim 2$)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cardul si varsta sunt ultima ta problema

mai bine te ai intreba ce stii sa faci pentru banii aia, programare? web design? seo? marketing afiliat?

ca banii nu cad din cer si nici nu vin din click uri

| AdmiralMarkets a răspuns:

De la 18 ani puteți să faceți bani tranzacționând pe piețele financiare http://www.admiralmarkets.ro/landing/strategie-george-soros/.