| sebypetrescu921 a întrebat:

Salut..am adaugat recent un anunt pe tocmai.ro..Cand vreau sa imi caut propriul anunt nu imi apare niciun rezultat..trebuie sa platesc o taxa? sau ceva de genul?! big grin

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Este gratis, mai asteapta putin pana este aprobat.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intai il analizeaza si-ti va trimite un mesaj de confirmare

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare. Anunturile sunt citite si aprobate de un operator uman. Poate dura pana la 24 de ore.

| Tibi45 a răspuns:

Nu trebuie să plăteşti nici o taxă, iar dacă nu ţi-ai găsit anunţul poate nu ţi-ai deschis un cont?!
Dacă ai cont deschis, intri în el şi acolo este o opţiune, care îţi indică comenzile pe care le-ai depus (fie solicitări de cumpărare, fie de vânzare).

| Marcela9Xd a răspuns:

Nu este gratuit!

| ParisulTau a răspuns:

Din cate stiu nu trebuie sa platesti nici o taxa. Si ca sa-l gasesti du-te la rubrica unde l-ai adaugat si cauta-l manual, cum ar veni, iar daca cineva iti va raspunde, te v-a suna (daca ai lasat nr de telefon ) sau vei primi e-mail ( in cazul in care ai setat ca persoana respectiva sa-ti raspunda astfel )