| Lenesu a întrebat:

Am castigat la poker pe www.bwin.ro si vreau sa scot bani! Cum ii scot? Dau Funda si Vot

Răspuns Câştigător
| Catalin_1945 a răspuns:

Salut intrii pe www.bwin.ro dupa care ai sus in dreapta scrie plati dai acolo dupa care alegi modalitatea prin care vrei sa iti trimita banii de ex eu am folosit transfer bancar dar este mai complicat ca trebui sa iti fac un cont in euro, si de atunci folosesc moneybookers, dai pe transfer bancar dupa care te pune sa bagi parola si raspunsul privat pe cvare l-ai pus cand te-ai inregistrat la ei, plus ca trebui sa le trimiti o copie dupa buletin, unde ai meniul cu transfer bancar in partea dreapta scrie asa, Dacă încă nu aţi încărcat o copie după actul dvs. de identitate sau după alt document, încărcaţi-o aici.

Încărcaţi acum

Info
si da pe incarcati acum, si in maxim 3 sau 4 zile o sa primesti banii, bafta!