| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am cautat pe olx terenuri și mi-am salvat ceva dar vreau mai multe anunțuri din cauza la serv ca sunt obosit rau nu prea mai am timp sa ma uit, asa ca va rog dacă aveți anunțuri cu vânzare de teren astept linkuri. Ma interesează ceva la preț de 22-23 mii Euro pe lângă Buc în jur de maxim 250 mp dacă aveti mai puțin de 250mp și e mai aproape de București va rog sa lăsați link-ul cu anunțul.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ne faci secretarele tale?

| ManoleBianca05 a răspuns:

OAO-OriceAnuntOnline - www.oriceanuntonline.ro
Postează anunțul tău pe www.oriceanuntonline.ro – rapid, simplu, gratuit! Ai oferte speciale? Promovează-le la cele mai bune prețuri. De la vânzări și imobiliare, la locuri de muncă și servicii – găsești tot ce ai nevoie pe platforma noastră. Nu pierde timpul, postează acum și fă-ți anunțul văzut!