| BogdanFnky a întrebat:

Salut,
Am creat acest topic pentru acei prieteni care vor sa inceapa primul lor business online. Ca si voi, cei care cititi acest topic, am avut momente cand m-am asezat in fata calculatorului si mi-am zis: cum as putea oare sa castig niste bani daca tot stau pe internet cateva sferturi de ora pe zi? Am avut putin noroc dand peste un link de Neobux si nu al unui alt site PTC. Aici, dupa ce mi-am deschis cont, am inceput sa-mi dau click-urile serios, in fiecare zi si am citit forumul atat cel romanesc cat si cel in limba engleza. Am vazut dovezile de castig ai celorlati urilizatori insa, sincer nu creadeam ca nu e vreo smecherie in care sa-ti bagi banii si sa nu-i mai vezi. M-am inregistrat in nov. 2009 iar acum am un castig de 16$ zi.
Sfatul meu este sa nu investiti neaparat din prima zi, insa sa va inregistrati si sa vedeti daca ati putea sa va tineti de un asltfel de lucru ce presupune 10 min in fata calculatorului. Daca va doriti foarte mult sa castigati niste banuti in felul acesta "musai" trebuie sa incepeti cu Neobux din urmatoarele trei motive:
- daca faceti o analiza a pietei site-urilor PTC veti vedea ca este printre cele mai vechi site-uri de profil;
- are cei mai multi utilizatori, lucru extrem de important;
- are cele mai mari plati efectuate:15.754.153,43$.
Inscrie-te si incepe-ti propriul business mai intai ca o joaca si nu o sa regreti mai tarziu. Succes si spor la click-uri!
Aici link: http://www.neobux.com/? r=bogdan996
Daca aveti orice problema legata de acest site, contactati-ma : paradise. funky96. Si nu uitati! Daca atunci cand va inregistrati nu va apare nimic la refferal, scrieti numele accountului meu, bogdan996! Deci bogdan996 treceti la refferals! Castigati 2 $ pe click! Bafta la facut bani!

5 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Neobux e de tot cacatul, max 1 euro pe zi?

Uite aici un program care te invata cum sa faci site-uri, cum sa pui un site privat pe o pagina facebook, si iti da toate uneltele necesare pentru a face bani cu o investitie mica: http://www.membership.ro/dap/a/?a=136

| Lesu22 a răspuns:

2 $/ click / 10 =0.2 (in cel mai bun caz)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu îți ofer bafta mea.
https://shrinkme.io/E2l7XXLt

| marien a răspuns:

Atentie! eu castig 50 de dolari le zi fara sa fac nimic!
Nu este gluma, este foarte serios!
M-am inscris acum 17 zile pe un site nou, la recomandarea unui mare marketer!
Este un site de publicitate( nu pay per click), care plateste zilnic!
Pentru informatii detailate: ghedust@yahoo.com

| friendyou a răspuns:

Metode reale si serioase de a face ceva banuti de buzunar pentru inceput pe urma... http://novycash.blogspot.com/