| anonim_4396 a întrebat:

Salut am de mult card la bcr si aplicatia geroge, dar am observat optiunea moneyback si am inteles ca daca o activezi iti daun procent inapoi pe card din cumparaturile luate cu cardul, dar care e smecheria, nu-s oameni asa buni ce le iese lor pareri de la cei care au incercat, am ceva de pierdut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai nimic de pierdut.
Ar trebui cât mai multe magazine să dea cashback și să renunțe la reclamele scumpe, care devin pe zi ce trece tot mai de prost gust.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

De la BCR am doar card de salarii (card de debit). Nu am încercat chestia cu George și nici cea cu moneyback. Pentru că în relația cu băncile doar ele au de câștigat. Sunt tot felul de comisioane și costuri ascunse! Și nu doar la BCR!

| Wr3nch a răspuns (pentru gabicoo):

Nu ar fi ascunse daca lumea ar citi contractele integral inainte sa semnezelaughing

| Holiday a răspuns (pentru Wr3nch):

Mai nasol e ca multi chiar le citesc, dar nu le inteleg.

| Xinnicut a răspuns (pentru Holiday):

Sincer? da mi lene sa le citesc

| Xinnicut a răspuns:

Daca o sa vreau sa renunt pot oricand?