| Antonia23K a întrebat:

Salut! Am efectuat o retragere de 1000 de lei din depozit acum aproape o săptămână, iar angajata mi-a comunicat că suma va fi disponibilă vineri, așa cum s-a convenit inițial. Totuși, vineri au fost creditati în cont doar 475 de lei, iar astăzi este deja luni. Există vreo informație cu privire la posibilitatea ca suma să intre în cont într-un interval mai lung de trei zile lucrătoare?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai avut datorie la banca sau amenda ne platita ti au oprit ei(banca) datoria si tie ti au dat restul cit au mai ramas, mergi totusi la banca si intreaba i dar mai mult ca sigur asa s-a intamplat cum am zis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Oricum nu intra pe bucăți

| Antonia23K explică (pentru suntserios):

Și, atunci care să fie problema? M-am gândit să merg azi la bancă

| suntserios a răspuns (pentru Antonia23K):

Nu știu care ar fi problema. Doar cei de la banca te pot lamuri

| mihai69 a răspuns:

Doar la bancă obții răspunsul.

| popapopica a răspuns:

Retragere din depozit? Depozit de economii? Ar fi trebuit sa fie disponibili pe loc.
Sau e vorba de depozit de investitii? Acolo, da, dureaza mai multe zile. Putin peste o saptamana daca totul merge bine.

| Antonia23K explică (pentru popapopica):

Da, retragere din depozit. Tot timpul mi-au intrat după 3 zile. Am făcut cererea marți și mi-a zis ca intră vineri dar, nici în momentul de față nu au intrat

| Ionutmaximoff a răspuns:

Fuga la bancă…. Posibil să nu ți se fi întors banii înapoi în cont, sau cine știi ia în calcul toate posibilitățile
1. Banii poate au fost blocați
2. Banii sunt în trimitere
3. Contează și valuta (euro -Ron)
Dar cel mai okay sună la bancă și vezi pe aplicația băncii respective procesul!