| RayKzor51 a întrebat:

Salut, am intampinat o problema. M-am trezit cu un mesaj pe cardul meu de la ING cu o tranzactie de 45 lei si beneficiarul fiind NGROK CI2VTJKAJP-0004. Ce se intampla? Sa-mi inchid repede cardul? Ce sa fac?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ți ai făcut cont aici cumva?

https://ngrok.com/pricing

| RayKzor51 explică (pentru suntserios):

E putin mai complicat, am ajutat pe cineva apropiat sa faca un abonament cu un cont si probabil contul ala e de pe ngrok.com.

| RayKzor51 explică (pentru suntserios):

Si am abonament acolo si nu stiu cum sa scot cardul, zice ca trebuie sa elimin primul plan (unde e abonamentul lunar) si apoi pot sa scot cardul

| suntserios a răspuns (pentru RayKzor51):

Eee, pai atunci nu e nicio frauda, ti ai facut cont si ti-au luat banii...

| suntserios a răspuns (pentru RayKzor51):

Sunt sigur ca odata logat in contul de ngrok ai o optiune de cancel la aboanament.

| RayKzor51 explică (pentru suntserios):

Pai nu pot, trebuie sa astept pana se termina abonamentul pe 1 octombrie. Oare nu am vazut eu optiunea?

| sierra1 a răspuns:

Sigur n-ai comandat tu ceva placute de memorie sau?

| RayKzor51 explică (pentru sierra1):

Ba da. de pe PC Garage, dar am facut o cash

| gabicoo a răspuns:

Blochează urgent tranzacția.

| RayKzor51 explică (pentru gabicoo):

Am sters de unde am salvat cardul, Mi-a aparut NGROK si l am sters

| gabicoo a răspuns (pentru RayKzor51):

Mai bine sună la bancă la suportul tehnic și vezi ce zic și ei.