| Enache_Alexandru_1980 a întrebat:

Salut, am o idee foarte buna pentru o aplicație pentru telefon dar nu știu programare, pot găsi pe cineva în domeniul asta care să mă ajute să o implementez și care ar fi costurile estimative pentru o aplicație nu tocmai complexa? Mulțumesc!

1 răspuns:
| ijqewj a răspuns:

Anunt pe olx: "Caut programator aplicatii ". Costurile depind de tipul de aplicatie. "nu tocmai complexa" nu spune prea multe, sunt foarte multe aplicatii ce par simple dar sunt greu de programat.