| radu021 a întrebat:

Am o intrebare:
Exista in Romania Carduri de credit prepay?
Intreb asta pentru ca am vorbit cu un amic din Canada. Acolo sunt carduri visa prepay pe care le cumperi de la magazin, si au 10$, 15$, 35$ samd.
Iar vanzatorul iti activeaza cardul imediat dupa ce l-ai cumparat. Intreb asta pentru ca as avea nevoie de un asa card pentru niste cumparaturi online.

Răspuns Câştigător
| LAYILA a răspuns:

Inteleg ce vrei sa zici sau post pay :-) nu sunt inca exista un fel de buletin postal cred cu care poati sa platesti de ex ce iti cumperi de pe net suntem prea inapoiati noi:-)