| rld0 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce se pricep in legatura cu site-urile PTC (gen neobux). Fiind platit cu 0.01 - 0.05$ / click, as putea de exemplu fac cont pe vreo 50 site-uri si sa imi dau singur cele 4-5 click-uri / zi, iar banii sa fie virati in acelasi cont paypal? Asa as ajunge cu 0.01$ / click / 1 site (4 reclame - 0.04$), avand cont pe 50 site-uri ajung la 2$ / zi, fara investitie in referali la inceput. Daca am timp poate si mai mult de 50 site-uri (profit mai mare).

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Cu siguranta ca poti sa ai cont pe 100 se PTC conditia este la inscriere acele site sa includa ca modalitate de plata si PayPal. Acum atentie la ce ptc-uri te inscri pentru ca nu toate sunt serioase precum NeoBux, uite aici un alt ptc profesional si plateste garantat: http://bani-net-azi.ro/clixsense-cel-mai-profesional-ptc/

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Chiar crezi a merita? e o pierdere de timp, iti trimit banii doar dupa ce ai atins un anumit nivel si chestii de genul asta...

| Si_Sebastian_Adela_1994 a răspuns:

Cu siguranta ai putea eu am pe 30 de situri cont si imi ajung am cont paypol la toate si se poate sa primesti bani pe acelasi cont