| GianyAndrei a întrebat:

Am un parteneriat cu freedom si vreau sa stiu cam cati bani pot castiga la 1000 de vizualizari. Sa-mi spuna doar cei care stiu siguri sau sunt parteneri cu ei.

1 răspuns:
| Xavicvm a răspuns:

Pai depinde de tara din care vin vizionarile. Din Romania nu vin cine stie ce bani, din alte tai, cum ar fi Spania, Italia, USA vin mai multi, cam 1$-2$-3$ dar din Romania cam 50 de bani-70 de bani, pe acolo. Eu am facut contractul cu ei, inca nu sunt chiar partener, trebuie sa mai astept doua luni dar am vorbit cu cineva care e partener pe deplin, are video-uri in romana si mi-a zis ca face cam 70 de bani la 1000 de vizionari. Sper ca te-am ajutat happy