| ReVeRs a întrebat:

Salut, am un pickup Sony din anii `80. Stie cineva unde as putea sa il vand in Bucuresti? Scuze de categorie, nu am stiut unde sa postez anuntul.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă pe OLX (deși nu îl recomand în mod deosebit, dar se pare că reclama a prins pe multă lume) sau și mai bine, pe Okazii.
Astfel, ai practic acces la clienți din toată țara.

| ReVeRs explică (pentru mihai69):

As avea nevoie sa il dau azi neaparat. oricum multumesc de raspuns

| mihai69 a răspuns (pentru ReVeRs):

Poți încerca la o consignație, dar acolo e cam la fel - îl dai azi, dar bani primești când (și mai ales DACĂ) se vinde. Altfel, e posibil să îți ceară ăia bani, că l-au expus nu știu cât timp degeaba.

| Sebyta15082004 a răspuns:

Frate incearcape lajumate sau olx.