| goro57 a întrebat:

Ar putea cineva sa ma ajute cu FreebieJeebies? ...pentru toti care nu stiu ce este : este un site unde poti primi lucruri ca Iphone 5 PS3 Xbox360 etc. daca iti faci cont si trimiti linkul catre alti prieteni.

inscrieti-va cu linkul acesta: http://apple.freebiejeebies.co.uk/870983

3 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Si cum vrei sa fi ajutat? sa ma inscriu pe link-ul tau! Daca tot esti inscris explica mai multe despre acest site.

| goro57 explică (pentru costan):

Da m-ar ajuta mult daca te-ai inscrie cu linkul meu...Deci acest site este 100% adevarat. Dupa ce te inscrii va trebui sa completezi o oferta de a lor (cele mai multe costa dar gasesti si gratiswinking ) si dupa ce o completezi te duci la referr friends (vei gasi pe site) si vei vedea un link ca al meu.Trimite linkul la cat mai multi prieten pentru a primi referrals de exemplu Iphone 5 16 GB iti trebuie 27 de referalls adica sa se inscrie inca 27 de persoane de pe link-ul tau si dupa aia sa completeze oferta... daca reusesti sa colectionezi 27 de referrals vei primi Iphone-ul nou nout gratis (exista totusi mult mai multe produse pe care poti sa le primesi gratis daca strangi referrals). REPET SITE-UL ESTE 100% ADEVARAT!