| kolyan7 a întrebat:

Salut,are funda cel care imi spune ce este asa valoros in mashinile de kusut SINGER.plzzz...am nevoie urgent

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu au nimica valoros e doar o pacaleala si atat cu masinile astea Singer. Ele valoreaza pana in 300E maxim.

| Woodenpints91 a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t110406.html
Nimeni nu prea le are cu sărciu pe goagle.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Valoarea deosebita a unor anumite serii de masini,,singer,, consta in faptul ca au fost confectionate in mare parte manual, si au anumite componente unice, nu,, de serie,,.Nu contin nici un material valoros.

| Mihai2alex a răspuns:

Unii spun ca au nu stiu ce material in ele dar nu iti recomand sa o deschizi, sa nu o strici