| ady94 a întrebat:

as dori sa imi fac un site si sa aiba multe vizite dar nu stiu despre ce sa il facbig grin
-cat mai multe IDEI
STIMA!

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ideea trebuie sa-ti apartina.Scormoneste in minte.Gandeste-te intens la asta si peste cateva zile iti va veni inspiratia.Axeaza-te pe domeniile pe care le cunosti si te pasioneaza.

| Kanghu a răspuns:

Informatica

| alexshobyx a răspuns:

Crede-ma daca vrei popularitate fa un site despre cocalari si pitipoance laughing

| ipopa a răspuns:

1. Alege cuvantul-cheie care sa-ti reprezinte site-ul (vezi www.trafic.ro/tools - aici poti vedea numarul de cautari pentru acesta - alege-l pe cel cu cel mai mare numar de cautari);
2. Alege numele de domeniu care sa-ti reprezinte ideea de baza a site-ului;
3. etc
4. Vezi http://www.aloesib.ro

| prye a răspuns:

Incearca sa faci un tracker

| ady94 explică:

Asss ssss ssss sss