| ravan a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar un anumit numar de haine, de genul 50 de tricouri 50 de maieuri 50 de bluze, insa vreau cu un anumit logo, dar sa fie tot din material nu lipit, si as vrea sa va intreb daca stiti vreau atelier de croitorie care sa ia o astfel de comanda. Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca la fabricile de confectiid in localitatea ta, sau localitatea alaturata.
Din pacate\, nu putem sa-ti recomandam nimic, atata vreme cat nu stim in ce localitate a tarii, sau ce colt al lumii, traiesti.