| alexishere a întrebat:

Salut, aș vrea să ma apuc de E-Comm. As vrea sa fac ceva online, absolut orice, nu prefer o parte anume. Am 20 de ani si vreau să-mi schimb viata complet, dar ce sa fac, cu se sa incep? As vrea toate detaliile necesare, daca se poate. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Intai invata toate detaliile functionarii unei asemenea afaceri.
Cel ai indicat ar fi daca te-ai atasa la afacerea deja functionala a cuiva.
Cand ai capatat cel putin un an de experieta, atunci poti incerca si singur.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu banii de investiție și să înveți ce înseamnă merketing online

| alexishere explică (pentru suntserios):

Ai idee cât ar trebui să investesc pentru început? O sumă estimativă?

| suntserios a răspuns (pentru alexishere):

Pai depinde ce vrei sa iasă... De la 2-3.000 euro site ul in sine până la sute de mii decât vreo sa vinzi bijuterii de aur sau yacht uri...

| MistarGoGu a răspuns:

1.Iti faci firma *( Srl ) și îți cauți un contabil priceput și deschis la minte! Trebuie!
2. Îți cumperi domeniu de net pentru site.ro & sau.com *(.eu ) depinde ce vrei! Cu plata anuala!
3. Îți faci site-propriu sau pe platforme ca GoMag sau altele internaționale!
4. Începi sa îți cauți furnizori pentru marfa!

| alexishere explică (pentru MistarGoGu):

Mulțumesc frumos. Apreciez enorm!