| Danykmz a întrebat:

Salut cam cu cât aș putea vinde telefonul Samsung Galaxy a30s 64gb, verde, fara husa, încărcător și cutie? Starea e buna zgârieturi foarte mici care abia se vad și telefonul e in stare decenta.? Multi vând cu350/400/500 lei dar eu care nu am nici o accesorie?

4 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

A 30s este un telefon fabricat in 2019! Este un telefon vechi de 5 ani si in plus este si utilizat. Nu prea poti sa castigi nimic pe el. Mai bine il faci cadou mama/tata/bunica sau cuiva nevoias

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu iti da nimeni nimic pe el nu ai nici incarcatorul sigur bateria este pe duca, 50 lei il vinzi maine, pune l pe olx.

| gabicoo a răspuns:

De la cine l-ai julit?

| Magdamsg a răspuns:

Îți dau eu 70 de lei pe el, sincer ar merita 50 este model vechi și aspectul contează plus ca este și julit