| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Care e cea mai buna capra de rasa care da cel mai mult lapte?
Spuneti-mi rasa eu am auzit de alpina franceza ca e buna.voi ce ziceti?

Dati-mi si un site de unde pot cumpara..sa fie vanzatori autorizati si sa fie de rasa pura caprele pe care le vine cei de pe site care mi-l dati voi.

3 răspunsuri:
| godzila007 a răspuns:

Capra cu, care se merge de anul nou! laughing)))

| ro74florin a răspuns (pentru godzila007):

Cred ca poti gasi info la centrul zonal de reproductie de care apartine zona unde locuiesti.dar cred ca preturile o sa fie...te costa transportul, carantina(3 sapatmini de la aducerea in tara, daca vin de afara)+ pretul animalului( e posibil sa iti impuna un nr minim)

| AsuRo98 explică (pentru ro74florin):

Ma un furnizor din tara..adica le are deja aduse din strainatate..doar sa le vanda..de ast aam nevoie de un site specializat.