| Robb_Robert_1991 a întrebat:

Salut caut si eu un mod de a face ceva bani, poate un loc de munca orice petrec mult timp in fata calculatorului si nu vreau siteuri ptc, ptp etc. ma pricep la web design, promovare web asta daca e ceva pe internet daca nu lasati un mesaj

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sweety27 a răspuns:

Buna. Pentru webdesign as avea eu ceva disponibil. Mesaj pe Prv.

| KodrutZ a răspuns:

Daca chiar te pricepi, nu stiu de ce pui intrebarea asta aici. Exista elance, odesk si multe alte site-uri de genul prin care ti-ai putea gasi clienti.