| byencutza95 a întrebat:

caut un job in targu-jiu pentru impartirea pliantelor, part-time si as dori sa stiu daca este cineva care stie de aceste lucruri sau care ma poate ajuta si informa cum asa putea sa lucrez in acest domeniu. multumesc happy

Răspuns Câştigător
| baalial a răspuns:

Nu sunt din targhu-jiu dar e simplu. iti este dat un numar de pliante pe care trebuie sa le imparti si castigul variaza intre 50 de lei si 100lei in functie de cate pliante imparti.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce s-a întâmplat de ai postat de 6 ori?
Pa, pa.