| NoName05291 a întrebat:

Ce meserie (mai banoasa, dar sa iti mai ramana si ceva timp liber) as putea avea, tinand cont de faptul ca stiu engleza si franceza, dar as vrea sa invat si chineza? Oricum o meserie pe uman.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cel mai bine ar fi să te faci traslator!
Se castiga binewinking

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Nu prea poate fi si banoasa, dar sa ai si timp liber happy
Eu nu stiu engleza, dar daca as invata-o as vrea sa devin stewardesa.Mi se pare o meserie foarte frumoasa si chiar foarte banoasa, avand in vedere ca la uman gasesti mai greu slujbe platite bine.Atata ca nu vei avea timp si pentru altceva.